AIRTOX MR3 turvajalats

McLaren

. AIRTOX MR3 turvajalats

. MR3 stiil alates Airtox on Super Charged igakülgne kerge ja hästi hingav turvaking.


See stiil on üks esimesi Airtox Turvajalatsid pakuvad revolutsioonilist küüntekaitset: WHITELAYER®. See materjal töötati algselt välja USA-s eriprojektina Ameerika eliitsõduritele Navy Seals, kes nõudsid kuulikindlaid vestiid, mis olid eriti kerged ja elastsed.


WHITELAYER® on äärmiselt paindlik ja samal ajal terasest tugevam. Integreeritud WHITELAYER® küüntekaitse McLaren range kaalub ainult 32 grams ja on seega 55% kergem kui muud tekstiilküünte kaitsematerjalid. Lisaboonusena on materjal väga paindlik, hingav ja niiskust imav.


. MR3 pakub erakordselt kõrget mugavust ning on väga libisemiskindel ja kuumakindel kuni 300 ° C. Ülemist toidab toiteallikas PowerBreeze® airflow system, mis aitab tagada tõhusa hingavuse ja parema õhuringluse kinga sees. Stiil on väga hingav ja soovitatav kasutamiseks ainult piirkondades, mis ei vaja veekindlust. Keskmine koormus.


Saadaval ühes värvitoonis: sinine, mustvalge (erineva värvikombinatsiooni kohta vt MR2).


ESD
EN ISO 20345 S1-P SRC

. AIRTOX MR3 turvajalats

. MR3 stiil alates Airtox on Super Charged igakülgne kerge ja hästi hingav turvaking.


See stiil on üks esimesi Airtox Turvajalatsid pakuvad revolutsioonilist küüntekaitset: WHITELAYER®. See materjal oli ...

Super Features:
omadused:
  • Ülim MI6 alumiiniumist kerge varvaste kate
  • Lai skandinaavialik sobivus
  • EVA täiustatud vedrustusega vahetald
  • Õli-, happe- ja kütusekindel välistald
  • Kuumuskindel 300 ° C NRT kummist välistald
Eriomadused:
Tungimisvastane kiht Antistaatiline ESD Hingav ülemine osa Cool&Me® ventilatsioonisüsteem Paindlik tald Kuumuskindel välistald Kerge ja pehme Kaitstud varbakate Shock absorbeerimine Libisemiskindel tald
Size:

37-48

Muud selle sarja tooted