AIRTOX Turvajalats TX3

TransAm

Täielik turvalisus võrreldamatu mugavustasemega

Äärmiselt arenenud Airtox stiili TX3 iseloomustavad mitmed superfunktsioonid, näiteks revolutsiooniline läbitungimisvastane kiht: WHITELAYER® - tugev kui teras ja pehme kui köögirätik. WHITELAYERiga®, Airtox on loonud murrangulise tehnoloogia, mis eristab TX3 kõigist teistest turul tuntavatest turvajalatsitest.


Airtox on ka selle stiili pealmise materjali täiendanud uueks ja täiustatud mikrokiudmaterjaliks. See materjal pakub kergeid, hingavaid ja vetthülgavaid omadusi. Selle stiili sobivus on parem ja omaette klass. Meie inseneridel on õnnestunud luua sobivus, mis on lai, sportlik ja muudab jalatsid kinda moodi.


WHITELAYER® koos Airtox AIR-system 3.0 muudab TX3 turvajalatsi teatud määral painduvaks, nagu on teada vaid mõnedest headest tossudest.


Saadaval ühevärviline versioon: roheline (erinevate värvikombinatsioonide kohta vt TX1 ja TX2Jaoks UTURN® versioonil on pilk TX11, TX22, TX33 or TX44, keskklassi alglaadimisversiooni jaoks - kontrollige TX66).


ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Täielik turvalisus võrreldamatu mugavustasemega

Äärmiselt arenenud Airtox stiili TX3 iseloomustavad mitmed superfunktsioonid, näiteks revolutsiooniline läbitungimisvastane kiht: WHITELAYER® - tugev kui teras ja pehme nagu ...

Superfunktsioonid:
omadused:
  • NEO-terasest kerge varvaste kate
  • TPU selge suure jõudlusega välistald
  • Lai skandinaavialik sobivus
  • Õli-, happe- ja kütusekindel välistald
  • Kuumuskindel kuni 150 ° C (välistald)
Size:

40-47

Muud selle sarja tooted