AIRTOX Turvajalats TX33

TransAm

Täielik turvalisus võrreldamatu mugavustasemega

Äärmiselt arenenud Airtox stiili TX33 iseloomustavad mitmed superfunktsioonid, näiteks revolutsiooniline läbitungimisvastane kiht: WHITELAYER® - tugev kui teras ja pehme kui köögirätik. WHITELAYERiga®, Airtox on loonud murrangulise tehnoloogia, mis eristab TX33 kõigist teistest turul tuntavatest turvajalatsitest.


Airtox on ka selle stiili pealmise materjali täiendanud uueks ja täiustatud mikrokiudmaterjaliks. See materjal pakub kergeid, hingavaid ja vetthülgavaid omadusi. Selle stiili sobivus on parem ja omaette klass. Meie inseneridel on õnnestunud luua sobivus, mis on lai, sportlik ja muudab jalatsid kinda moodi.


WHITELAYER® koos Airtox AIR-system 3.0 muudab TX33 turvajalatsi teatud määral painduvaks, nagu on teada vaid mõnedest headest tossudest.


TX33 on varustatud hõlpsa sisse- ja väljalülitamisega UTURN® traadi nöörisüsteem.


Saadaval ühevärviline versioon: roheline (erinevate värvikombinatsioonide kohta vt TX11, TX22 ja TX44, kingapaeltega versioonil on pilk TX1, TX2 or TX3, keskklassi alglaadimisversiooni jaoks - kontrollige TX66).


ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Täielik turvalisus võrreldamatu mugavustasemega

Äärmiselt arenenud Airtox stiili TX33 iseloomustavad mitmed superfunktsioonid, näiteks revolutsiooniline läbitungimisvastane kiht: WHITELAYER® - tugev kui teras ja pehme kui köögirätik. WHITELAYERiga®, Airtox on loonud murrangulise tehnoloogia, mis eristab TX33 teistest ...

Superfunktsioonid:
omadused:
  • NEO-terasest kerge varvaste kate
  • TPU selge suure jõudlusega välistald
  • Lai skandinaavialik sobivus
  • Õli-, happe- ja kütusekindel välistald
  • Kuumuskindel kuni 150 ° C (välistald)
Size:

39-48

Muud selle sarja tooted