AQUA-CELL®

Aqua-Cell® on meie ainulaadne kahekomponentne membraan, mis teeb Airtox 100% veekindlad turvajalatsid. See töötab suurepäraselt isegi kõige ekstreemsema ilmaga, pakkudes kaitset vihma ja niiskete töötingimuste eest. Aqua-Cell® membraan on ka hingav. Tulemusena, Aqua-Cell®  hoiab jalad kogu aeg kuiv ja värske.

 

Loe edasi

COOL&ME®

Cool&Me® on väga arenenud jahutussüsteem. Süsteem on loodud sisetalla õhuringluse parandamiseks ning temperatuuri ja mugavuse reguleerimiseks. Ainulaadse kuusnurkse mikrokanali konstruktsiooni tõttu transporditakse higipiiskasid teie jalgadest pidevalt eemale, aurustades ja hoides jalad kuivana. Samal ajal saab värske õhk hõlpsasti läbi sisetalla. Cool&Me® takistab jalgade soojenemist ja higistamist, et suurendada jalatsite kandmise ajal üldist mugavust.

Loe edasi

POWERBREEZE®

PowerBreeze® on meie kõrgtehnoloogiline, hingav kangas, mida kasutatakse paljudes Airtox tooted. Erinevalt Cool&Me® Süsteem PowerBreeze® kasutatakse jalatsi ülaosas, et võimaldada pidevat õhuvoolu. See mikrokangas aitab higistamist juhtida ja kinga kandmisel kuiva tunnet säilitada. PowerBreeze® tagab suurepärase hingavuse, jättes teile tõelise värskuse tunde iga kord, kui kannate Airtox.

Loe edasi

StyroSoft®

Ultrasoft amortisaatorite tehnoloogia vahetaldadele. Polsterdus, energiatagastus ja paindlikkus korraga. Palju pehmem kui tavaline EVA materjal.

WHITELAYER®

Whitelayer® ei ole vähem kui globaalne sensatsioon ja seda kasutatakse ka Airtox esimest korda turvakinga tööstuses. See ainulaadne mittemetallist vilditud kangas on revolutsioon turvajalatsite perforatsioonivastases materjalis. See on äärmiselt tugev, kerge, pehme ja väga paindlik kiud, millel puudub turul tõeline konkurents.

See tagab teie jalgadele erakordselt kõrge kaitse igas keskkonnas. Whitelayer® annab teile liikumisvabaduse ja ülima mugavuse. Selliste tehnoloogiate abil nagu Whitelayer® , Airtox on suutnud ületada lõhe tavaliste treenerite ja turvajalatsite vahel!

Loe edasi