Meist | The Airtox Ettevõte

Viikingite poolt kihlatud

 

airtox-Ettevõte

 

Airtox - eepiline Taani turvajalats, mis on täis homseid tehnoloogiaid. Meie tooted on projekteeritud ja disainitud Kopenhaagenis – kokku pandud valitud riikides üle maailma.

Legend of the Airtox lindKaubamärgi näitaja Airtox on salapärane kosmoselind, "sellest maailmast väljas". Kust see tuleb ja mis on sellel pistmist tuleviku turvajalatsidega?


Võimsad ja salapärased "kosmoselinnud" langesid Maale galaktikatevahelisel poolkeral asuvalt kaugelt planeedilt. Nad esindavad tulevikku ja keskenduvad sellele Airtoxturvajalatsid.


Kosmosest pärit metslinnud liitusid kiiresti Airtoxarendusosakond, LAB 32ja hakkasid kohe seadet oma futuristlike kosmosetehnoloogiatega saastama. See on põhjus, miks linnud said kiiresti sünonüümiks sürrealistlikule tehnoloogiale Airtox Turvakingad.


Peale selle ei tea me nendest palju rohkem – peale selle, et nad on ettearvamatud ja võimelised välkkiirelt teisenema. Kui nad seda vajalikuks peavad, murravad nad igast takistusest läbi.

Projekteeritud ja projekteeritud Kopenhaagenis

 

AIRTOX uurimis- ja arendustehnoloogiad


At Airtox, valmistame luksuslikke ja ülimugavaid tooteid. Uurime ja katsetame pidevalt uusi materjale ja arenenud tehnoloogiaid. Meie uuenduslik tehniline meeskond, LAB 32 Kopenhaagenis, jälgib disaini ja arendust.

Tipptasemel tehnikud!

Varustame oma eksklusiivsete toodetega võimalikult palju tooteid super features tulevikust:
Whitelayer®
StyroSoft®
Powerbreeze®
Cool&Me®

missioon

 

Missioon_airtox


AirtoxEttevõtte visioon on turvajalatsite mõiste uuesti määratleda.


Kujundame uuenduslikke, täiustatud ja läbimõeldud tooteid. Meie teadus- ja arendustegevuse arendusmeeskond, LAB 32, teeb meie toodete arendamiseks ja optimeerimiseks tihedat koostööd professionaalsete laboritega üle maailma.


Keskendume sotsiaalsele vastutusele ja headele töötingimustele. Peame prioriteediks oma keskkonna tutvustamist ja nõuame, et kõik äripartnerid järgiksid globaalseid ja kohalikke keskkonnaseadusi.

 

Tööeetika

 

karjäär kl airtox turvajalatsite mess


At Airtox, püüame pakkuda oma töötajatele häid töötingimusi. Usume, et meie töötajad on meie ettevõtte plahvatusliku pideva kasvu jaoks olulised. Suhtume oma töötajatesse avatud ja mittediskrimineerivalt ning rõhutame, et toetatakse mitmekesisust ja enesearengut.


Järgime ülemaailmset käitumiskoodeksit, mis koosneb mitmest eetilise ja vastutustundliku käitumise aluspõhimõttest. Kõigilt oma tarnijatelt nõuame, et kõik töösuhted vastaksid ÜRO konventsiooni põhinõuetele.