AQUA-CELL®

Aqua-Cell® on suurepäraste hingavate omadustega kahekomponentne membraan, mis on 100% veekindel. Koos Aqua-Cell®, teie jalad on kuivad ja värsked.

COOL&ME®

Cool&Me® on spetsiifilistes Airtoxi sisetaldades leiduv tehniline omadus. Süsteem on mõeldud temperatuuri reguleerimiseks ja niiskuse transportimiseks. Süsteemi ainulaadse kuusnurkse mikrokanali konstruktsiooniga transporditakse higi teie jalgadest eemale ja aurustub. Cool&Me® aitab vältida ülekuumenemist ja parandab jalgade hügieeni.

POWERBREEZE®

PowerBreeze® on kõrgtehnoloogiline tekstiilisüsteem, mis tagab hea õhuringluse läbi jalatsi ülemise osa kõigi kihtide. Tänu paranenud hingavusele muutuvad jalad kogu päeva jooksul tõenäoliselt kuivemaks ja värskemaks.

StyroSoft®

StyroSoft® on ainulaadne amortisaatorite tehnoloogia, mille on välja töötanud Airtoxi ekspertüksus, LAB 32. StyroSoft® tallad on pehmed ja hüppavad. StyroSoft®-i tagasilöögiefekt on kuni 64%. Tulemuseks on suurepärane kõndimismugavus.

WHITELAYER®

Maailma kergeim ja paindlikum läbitungimisvastane kiht turvajalatsite jaoks! Whitelayer® on erakordselt paindlik ja kaalub vaid 32 grams. See on 55% kergem võrreldes teiste tekstiilist läbitungimist takistavate kihtidega. Materjal on ka niiskust imav.