AQUA-CELL®

Aqua-Cell® on kahekomponentne membraan, millel on suurepärased hingavad omadused ja mis on ka 100% veekindel. Koos Aqua-Cell®, hoitakse jalad kuivad, samal ajal kui nad saavad hingata.

COOL&ME®

Cool&Me® on teatud tehniline funktsioon Airtox sisetallad. Süsteem on loodud jalgade kuivana hoidmiseks ja samal ajal temperatuuri reguleerimiseks. Süsteemi spetsiaalse kuusnurkse mikrokanali konstruktsiooni abil transporditakse higi teie jalgadest eemale ja aurustub. Cool&Me® hoiab ära ülekuumenemise ja samal ajal parandab oluliselt jalgade hügieeni.

POWERBREEZE®

PowerBreeze® on kõrgtehnoloogiline tekstiilisüsteem, mis tagab tõhusa õhuringluse läbi jalatsi ülemise osa kõigi kihtide. Tänu täiustatud hingavusele muutuvad jalad terve päeva kuivemaks ja värskemaks.

StyroSoft®

StyroSoft® on ainulaadne amortisaatorite tehnoloogia, mis on välja töötatud koostöös Airtox eriüksus; LAB 32. Styrosofti tallad on ülipehmed ja vetruvad – oluliselt rohkem kui tavalised EVA tallad. StyroSoft võib tekitada kuni 64% tagasilöögiefekti. Tulemuseks on kingade ülikõrge ja märgatav mugavusaste.

WHITELAYER®

Maailma kergeim küünekaitse; Whitelayer®, on äärmiselt paindlik ja kaalub vaid 32 grams. 55% kergem võrreldes teiste tekstiilõmbluskaitsetega. Lisaboonusena on materjal ka niiskust imav.