COOL&ME®

COOL & ME® on kõrgelt arenenud jahutussüsteem. Süsteem on loodud sisetalla õhuringluse parandamiseks ning temperatuuri ja mugavuse reguleerimiseks. Ainulaadse kuusnurkse mikrokanali konstruktsiooni tõttu transpordivad higistamise tilgad pidevalt jalgadest eemale, aurustades ja hoides jalad kuivad. Samal ajal pääseb värske õhk sisetallast kergesti läbi. COOL & ME® takistab jalgade soojenemist ja higistamist, et suurendada jalatsite kandmise ajal üldist mugavust.

Loe edasi

POWERBREEZE®

PowerBreeze® on meie kõrgtehnoloogiline, hingav kangas, mida kasutatakse paljudes Airtox tooted. Vastupidiselt versioonile COOL & ME® Süsteem PowerBreeze® kasutatakse jalatsi ülaosas, et võimaldada pidevat õhuvoolu. See mikrokangas aitab higistamist juhtida ja kinga kandmisel kuiva tunnet säilitada. PowerBreeze® tagab suurepärase hingavuse, jättes teile tõelise värskuse tunde iga kord, kui kannate Airtox.

Loe edasi

WHITELAYER®

WHITELAYER® ei ole vähem kui globaalne sensatsioon ja seda kasutatakse ka Airtox esmakordselt turvajalatsitööstuses. See ainulaadne, mittemetallist vilditud kangas on revolutsioon turvajalatsite perforatsioonivastases materjalis. See on äärmiselt tugev, kerge, pehme ja väga paindlik kiud, millel pole turul tõelist konkurentsi. WHITELAYER® töötati algselt välja USA-s USA sõjaväe tungimise tõkestamiseks. Sellest ajast alates WHITELAYER® on edasi arendatud ainult Airtox tööstused perforatsioonivastaseks kihiks, mis on omataoline tugevaim.

See pakub teie jalgadele erakordselt kõrgetasemelist kaitset igas keskkonnas. WHITELAYER® annab teile liikumisvabaduse ja suurepärase mugavuse. Selliste tehnoloogiate abil nagu WHITELAYER® , Airtox on suutnud ületada lõhe tavaliste treenerite ja turvajalatsite vahel!

Loe edasi

AQUA-CELL®

AQUA-CELL® on meie ainulaadne kahekomponentne membraan, mis teeb AIRTOX 100% veekindlad turvajalatsid. See töötab suurepäraselt isegi kõige ekstreemsema ilmaga, pakkudes kaitset vihma ja niiskete töötingimuste eest. AQUA-CELL® membraan on ka hingav. Tulemusena, AQUA-CELL® hoiab jalad kogu aeg kuiv ja värske.

Loe edasi