UMBES AIRTOX FIRMAST

SIIN LEIAD TEILE, KES ME OLEME, MIDA TEEME KUIDAS JA KUIDAS LOOSIME PARIMAD OHUTUSJALATSID

. AIRTOX ettevõte


AIRTOX® - eepiline Taani turvajalats, mis on pakitud homsete tehnoloogiatega. Pakkudes professionaalsele turule ülimat mugavust ja nähtamatut kergust. Taani uuendusliku kingatootjana ei tee me kompromisse!

At Airtox, varustame oma kingad kõige uuenduslikuma ja murrangulisema tehnoloogiaga, mida turvajalatsitööstuses kunagi nähtud. Meie kingadel on kaitsev varbakate, erakordne libisemiskindlus ja kõige kergemad läbitungimisvastased kihid turul. Meie turvajalatsitel on elektrostaatilised hajuvad tallad (ESD) ja lööke neelavad sisetallad, millel on jahutav toime. Airtox turvajalatsitel on ülikerged ja elastsed vahetallad ning väga mugavad tallad. Lisaks sellele, AIRTOX turvajalatsites on kasutatud ka veekindlaid ja hingavaid pealseid, mitmepunktilist otsemassaažisüsteemi ja laia Skandinaavia sobivust. Need on vaid mõned funktsioonid, mis teevad AIRTOX turvajalatsid - parimad turvajalatsid turul.


AIRTOX on läbimurre turvajalatsid otse välja Taani.


Me teeme Turvakingad koos erakordne kvaliteet ja mugavus, olles endiselt stiilne ja moekas aastaringseks kasutamiseks.

Praegu AIRTOX tooteid müüakse eranditult valitud kauplustes Euroopa. Meie eesmärk on laiendada oma globaalset jalajälge ja muuta tooted lähitulevikus kättesaadavaks rohkemates riikides, et rohkem inimesi tunneks rõõmu Taanist pärit meie suurepärastest turvajalatsitest.


Praegu keskendume arendamine ja tootmine turvajalatsid ja meie toodete müük kogu maailmas suures koguses B2B. Lisaks meie rahvusvahelisele eesmärgile tagada kohalike ettevõtete pidev tugi Airtox, teeme koostööd ka väikeste ja perekondlike ettevõtetega, kellega teeme intensiivset koostööd edukate ja pikaajaliste suhete loomiseks. Seda hindame väga.

Legend AIRTOX bränd

Nägu Airtox bränd on iseloomulik, kergelt röövellik lind. Mis on selle päritolu? Mida see esindab? Ja kuidas on sellel pistmist turvajalatsite tulevikuga?. AIRTOX linnud, keda Maa peal puudutas kauge Päikesesüsteemist kauge planeet. Nad on väga targad, arenenud intelligentsusega mehaanilised olendid.


Nad tulid Maale ja - teadmata põhjusel hakkasid nad looma spetsiaalsete omadustega kingi, mida pole kunagi varem jalatsitööstuses nähtud. Nad jagavad neid revolutsioonilisi tooteid inimestega. Sa ei saa olla kindel, kuidas nendega ühendust saada, kuna nende suhtlus inimestega on erineval kujul.


Irooniline on see, et AIRTOX linde võib leida Kopenhaageni lennujaamast. Sealt läbivad nad tohutuid vahemaid, peamiselt karjades, et levitada oma elanikkonda kogu maailmas.


Me ei tea neist palju, aga mida me teame, on see, et AIRTOX linnud on ettearvamatud, arenevad kiiresti ja on tehnoloogiliselt palju arenenumad kui midagi muud Maa peal. Nende poolt meiega jagatud teadmised ja tehnoloogia muudavad meie elu mugavamaks, stiilsemaks ja ohutumaks.


Loo eesmärk on luua illusioon linnust, kes kontrollib lindu AIRTOX Teadus- ja arendustegevuse divisjon, mille missioon on tuua maakerale uusimaid tehnoloogiaid, alates galaktika vahelisest poolkerast, lubades meil luua kõige keerukamaid ja ülimugavaid jalatseid. Kingad, mis on täppisfantaasiaga täidetud ja mis on peaaegu sellest maailmast välja tulnud.

Taani parimate turvajalatsite disain ja väljatöötamine

AIRTOX uurimis- ja arendustehnoloogiad


AIRTOX peakorter asub Taani. Siit alates toimub kogu projekteerimine, arendamine ja uurimistöö. Oleme pühendanud tohutult palju aega ja ressursse tehnoloogiate uurimisele ning materjalide, komponentide ja uute süsteemide katsetamisele.

Meie teadus- ja arendustegevuse meeskonnal on vähemalt 20-aastane kogemus turvajalatsite alal ning ta hoiab silma peal kogu arendusprotsessil, alates esimesest kujunduse visandist kuni lõpptooteni.


KATSETAME MEIE TOOTEID KÕIGE VÄLISMAS KESKKONNAS

Me tagame kõigi toodete usaldusväärsuse ja kvaliteedi. Erinevalt suurest osast konkurentidest ei tee me kompromisse. Meie prioriteet on klientide rahulolu.


KASUTAME LAHTI TEHNOLOOGIAID

Praegu on neid viis tehnoloogiate mis on saadaval Airtox kingade valikud, Aqua-Cell®, WHITELAYER®, UTURN®, Lahe ja mina® ja POWERBREEZE®. Need tehnoloogiad on hoolikalt välja töötatud by AIRTOXeriüksus “Lab 32”.


MÕTLEME ALATI TULEVIKUT


At AIRTOX tegutseme ennetavalt uute jalatsitööstuse suundumuste väljatöötamisel ja uurimisel. Meie eesmärk on jääda innovaatiliseks ja tööstuse esirinnas. Uued tehnoloogiad, mida XNUMX Airtox tooteid testitakse ja selle tagamiseks arutatakse nende tutvustamise eeliseid Airtoxülikerged turvajalatsid on turul kõige arenenumad.

Missioon ja visioon

Missioon ja visioon AIRTOX


Meie visioon ja üldine eesmärk on saada kõige ainulaadsemaks ja innovaatilisemaks kaubamärgiks tööohutuse valdkonnas.


Selle eesmärgi saavutamiseks on meil praegu missioon kasutada teadmisi ja inspiratsiooni, mis on pärit globaalsetest kultuuridest. Teeme seda, tehes koostööd inimeste ja ettevõtetega kogu maailmas ning ehitades oma töökohale rahvusvahelise riigi keskkonna.


Kogu tööprotsessi vältel keskendume sotsiaalsetele kohustustele ja suurepärastele töötingimustele, tagamaks, et iga kolleegi motivatsioon ja pühendumus kiirenevad täiuseni.


Hoolime oma keskkonna kaitsest ja hoolitseme selle eest, et nii meie ise kui ka kõik meie tarnijad järgiksid rangelt kõiki rahvusvahelisi ja kohalikke keskkonnaseadusi.


Me hoolime meie keskkonna kaitse ja veenduge, et mõlemad - nii meie ise kui ka kõik meie tarnijad - pühendume rahvusvaheliste ja kohalike keskkonnaalaste seaduste järgimisele.

Karjäär kell AIRTOX

Carrer kell AIRTOX Turvakingad


Karjäär kell AIRTOX ja sotsiaalne vastutus:


Meie prioriteet on pakkuda töötajatele parimaid töötingimusi. Meie arvates on olulise tähtsusega mugava tööruumi loomine, et tagada meie töötajate aktiivne roll meie ettevõtte positiivses arengus. Seetõttu suhtume oma töötajatesse ja koostööpartneritesse avatud ja mittediskrimineerivalt ning tagame mitmekesisuse ja enesearengu toetamise.


Järgime ülemaailmset toimimisjuhendit, mis koosneb mitmest eetilise ja vastutustundliku käitumise aluspõhimõttest kogu maailmas. Kõigile meie koostööd tegevatele tarnijatele tagame järgmise: kõik töösuhted vastavad ÜRO konventsioonide põhivajadustele.


Otsime oma meeskonda panustamiseks alati uusi talente. Kui olete piisavalt vapper, et töötada meie lõbusas, kiires ja innovaatilises keskkonnas, kandideerige ja rääkige meile endast!