Meie kohta | Firma Airtox

Viikingite poolt kihlatud

 

airtox-the-firma

 

Airtox - eepiline Taani turvajalats, mis on pakitud homsete tehnoloogiatega. Meie tooted on projekteeritud ja disainitud Copenhagen, – kokku pandud valitud riikides üle maailma.

Legend Airtoxi linnustAirtoxi kaubamärk on salapärane kosmoselind, "sellest maailmast väljas". Kust see tuleb ja mis on sellel pistmist tuleviku turvajalatsidega?


Võimsad ja salapärased "kosmoselinnud" langesid Maale galaktikatevahelisel poolkeral asuvalt kaugelt planeedilt. Nad esindavad tulevikku ja keskenduvad Airtoxicating turvajalatsidele.


Kosmosest pärit metslinnud liitusid kiiresti Airtoxi arendusosakonnaga, LAB 32, ja hakkasid kohe seadet oma futuristlike kosmosetehnoloogiatega saastama. See on põhjus, miks linnud muutusid kiiresti Airtoxi turvajalatsites leiduvate sürrealistlike tehnoloogiate sünonüümiks.


Peale selle ei tea me nendest palju rohkem – peale selle, et nad on ettearvamatud ja võimelised välkkiirelt teisenema. Kui nad seda vajalikuks peavad, murravad nad igast takistusest läbi.

Projekteeritud ja projekteeritud aastal Copenhagen

 

AIRTOXi uurimis- ja arendustehnoloogiad


Airtoxis valmistame luksuslikke ja ülimugavaid tooteid. Uurime ja katsetame pidevalt uusi materjale ja arenenud tehnoloogiaid. Meie uuenduslik tehniline meeskond, LAB 32 in Copenhagen, jälgib disaini ja arendust.

Tipptasemel tehnikud!

Varustame oma eksklusiivsete toodetega võimalikult palju tooteid super features tulevikust:
Whitelayer®
StyroSoft®
Powerbreeze®
Cool&Me®

missioon

 

Mission_airtox


Airtoxi visioon on turvajalatsite mõiste uuesti määratleda.


Kujundame uuenduslikke, täiustatud ja läbimõeldud tooteid. Meie teadus- ja arendustegevuse arendusmeeskond, LAB 32, teeb meie toodete arendamiseks ja optimeerimiseks tihedat koostööd professionaalsete laboritega üle maailma.


Keskendume sotsiaalsele vastutusele ja headele töötingimustele. Peame prioriteediks oma keskkonna tutvustamist ja nõuame, et kõik äripartnerid järgiksid globaalseid ja kohalikke keskkonnaseadusi.

 

Tööeetika

 

karjäär airtoxi turvajalatsite messil


Airtoxis püüame pakkuda oma töötajatele häid töötingimusi. Usume, et meie töötajad on meie ettevõtte plahvatusliku pideva kasvu jaoks olulised. Suhtume oma töötajatesse avatud ja mittediskrimineerivalt ning rõhutame, et toetatakse mitmekesisust ja enesearengut.


Järgime ülemaailmset käitumiskoodeksit, mis koosneb mitmest eetilise ja vastutustundliku käitumise aluspõhimõttest. Kõigilt oma tarnijatelt nõuame, et kõik töösuhted vastaksid ÜRO konventsiooni põhinõuetele.