AIRTOX Turvajalats TX1

TransAm

Täielik turvalisus võrreldamatu mugavustasemega

Äärmiselt arenenud Airtox stiili TX1 iseloomustab arv super features, nagu revolutsiooniline tungimist takistav kiht: WHITELAYER® - tugev nagu teras ja pehme nagu köögilapp. Koos WHITELAYER®, Airtox on loonud murrangulise tehnoloogia, mis eristab TX1 teistest turvajalatsitest turul, mida võite täna tunda.


Airtox on ka selle stiili pealmise materjali täiendanud uueks ja täiustatud mikrokiudmaterjaliks. See materjal pakub kergeid, hingavaid ja vetthülgavaid omadusi. Selle stiili sobivus on parem ja omaette klass. Meie inseneridel on õnnestunud luua sobivus, mis on lai, sportlik ja muudab jalatsid kinda moodi.


WHITELAYER® koos Airtox AIR-system 3.0 muudab TX1 turvakinga teatud määral paindlikuks, nagu see on teada vaid mõnest heast tossust.


Saadaval ühevärviline versioon: must (erinevate värvikombinatsioonide kohta vt TX2 ja TX3, traatpaelte versiooni puhul vaadake TX11, TX22, TX33, keskklassi alglaadimisversiooni jaoks - kontrollige TX66).

ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Täielik turvalisus võrreldamatu mugavustasemega

Äärmiselt arenenud Airtox stiili TX1 iseloomustab arv super features, nagu revolutsiooniline tungimist takistav kiht: WHITELAYER® - tugev kui teras ja pehme nagu ...

Super Features:
omadused:
  • NEO-terasest kerge varvaste kate
  • TPU selge suure jõudlusega välistald
  • Lai skandinaavialik sobivus
  • Õli-, happe- ja kütusekindel välistald
  • Kuumuskindel kuni 150 ° C (välistald)
Size:

39-48

Muud selle sarja tooted