AIRTOX Turvajalats TX22

TransAm

Täielik turvalisus võrreldamatu mugavustasemega

Äärmiselt arenenud Airtox stiili TX22 iseloomustab arv super features, nagu revolutsiooniline tungimist takistav kiht: WHITELAYER® - tugev nagu teras ja pehme nagu köögilapp. Koos WHITELAYER®, Airtox on loonud murrangulise tehnoloogia, mis eristab TX22 kõigist teistest turul tuntavatest turvajalatsitest.


Airtox on ka selle stiili pealmise materjali täiendanud uueks ja täiustatud mikrokiudmaterjaliks. See materjal pakub kergeid, hingavaid ja vetthülgavaid omadusi. Selle stiili sobivus on parem ja omaette klass. Meie inseneridel on õnnestunud luua sobivus, mis on lai, sportlik ja muudab jalatsid kinda moodi.


WHITELAYER® koos Airtox AIR-system 3.0 muudab TX22 turvajalatsi teatud määral painduvaks, nagu on teada vaid mõnedest headest tossudest.


TX22 on varustatud hõlpsa sisse- ja väljalülitamisega AIRTOX PRO nutikas nöörimine.


Saadaval ühevärviline versioon: sinine (erinevate värvikombinatsioonide kohta vt TX11, TX33, kingapaeltega versioonil on pilk TX1, TX2 or TX3, keskklassi alglaadimisversiooni jaoks - kontrollige TX66).

ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Täielik turvalisus võrreldamatu mugavustasemega

Äärmiselt arenenud Airtox stiili TX22 iseloomustab arv super features, nagu revolutsiooniline tungimist takistav kiht: WHITELAYER® - tugev kui teras ja pehme nagu ...

Super Features:
omadused:
  • NEO-terasest kerge varvaste kate
  • TPU selge suure jõudlusega välistald
  • Lai skandinaavialik sobivus
  • Õli-, happe- ja kütusekindel välistald
  • Kuumuskindel kuni 150 ° C (välistald)
Size:

36-48

Muud selle sarja tooted